Wirtualne Biuro w Częstochowie

Posiadamy 20 letnie doświadczenie w branży administracyjno-biurowej. Prowadząc własną działalność gospodarczą, doskonale znamy problemy, jakie spotykają małych przedsiębiorców w borykaniu się ze sprawami biurowymi. Potrafimy wykorzystać naszą wiedzę, doświadczenie, oraz wyszkoloną kadrę, aby spełnić nowoczesne standardy stawiane małym przedsiębiorcom.

Poszerzyliśmy naszą działalność stwarzając możliwość poprowadzenia TWOJEGO BIURA, gwarantując nowoczesny lokal, pełne usprzętowienie, oraz miłą i kompetentną obsługę. Dysponujemy lokalem w centrum Częstochowy, w atrakcyjnym budynku administracyjno-mieszkalnym, z dogodnymi miejscami do zaparkowania.

Co to jest Wirtualne Biuro?

Prowadząc własną firmę, wiesz jakie problemy stwarza jej prawidłowe funkcjonowanie. Nieodebranie telefonu, poczty elektronicznej, niemożność spotkania się z klientem, czy wysłania korespondencji, przynosi dla Ciebie spadek zamówień i utratę dochodów. Ile razy musiałeś się wstydzić, nie mając miejsca na spokojne przeprowadzenie rozmowy biznesowej. Nie możesz zajmować się pracą, gdyż musisz załatwiać formalności, których bardzo nie lubisz.

Te sprawy poprowadzimy za Ciebie, abyś mógł się zająć tym, na czym się naprawdę znasz.

To musi zaprocentować!!!

Współpraca z naszą firmą zapewni Ci komfort posiadania własnego biura, co jest niezbędne dla Twego normalnego funkcjonowania. Będziesz mógł spotkać się z kontrahentem, czy poprowadzić spotkanie pracowników lub szkolenie, korzystając z nowoczesnego lokalu, w pełni wyposażonego zgodnie ze współczesnymi standardami. Nasza obsługa zapewni przez cały czas możliwość kontaktu z Twoją firmą, oraz komunikację prowadzoną drogą tradycyjną i elektroniczną. Będziesz miał na wyłączność swoje konto email, oraz numer telefonu, gdzie w imieniu twojej firmy, telefon odbierze ciepły głos sekretarki. To my przyjmiemy zamówienie, umówimy cię z klientem, poprowadzimy korespondencję. To wszystko możesz mieć nie martwiąc się o fachową kadrę, urlopy, zwolnienia, administrowanie biurem itp.

wirtualne_biuro_budynek